O NAS

WITAMY W SAN ESCOBAR ! NIECH ŻYJE DOBRA ZABAWA !

Wszystko dookoła oklepane ? Wszędzie już byliście ? Nie ma czym zaskoczyć Znajomych / Rodzinę / Pracowników ? Jest coś nowego !

Wyobrażasz sobie imprezę w górach ( 650 m.n.p.m. ) w dziczy – dookoła tylko dzika przyroda i Wy ! Cisza, niewyobrażalna cisza, świeże górskie powietrze i uwodzicielski widok na Babią Górę ! Czas na imprezę z klimatem – czas zawitać do san EscoBAR !

Czym jest San EscoBAR ?

San EscoBAR powstał w 2017 roku. To rozbudowa istniejącej już działalności agroturystyki dla „Wymagających” – Złota Polana ( www.zlotapolana.pl ). To urokliwa miejscówka położona na południowym zboczu, do której prowadzi tylko jedna droga – od Jaszczurowej. To 2.5 km szutrowej drogi w „górę” ( na szczęście oferujemy wywóz Gości w cenie lub za nie wysoką opłatą ). To miejsce dla ludzi, którzy szukają czegoś więcej niż tylko zwykłego lokalu w mieście. Tu możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo i zaskoczyć Wszystkich !

Co oferujemy ?

Organizację Twojej imprezy ! Oferujemy pyszne swojskie jedzenie z grilla oraz posiadamy również własny catering. Przede wszystkim oferujemy świetną zabawę – posiadamy własne pole do ASG ( air soft gun ), zorganizujemy „potańcówkę” z muzyką przy światłach dyskotekowych, wielkie ognisko i masę innych atrakcji. Do tego posiadamy miejsca noclegowe w bardzo komfortowych warunkach oraz oferujemy biwakowanie w naszych namiotach dla osób szukających dodatkowych wrażeń.

Dysponujemy również transportem na trasie przejazdu Kraków – San EscoBAR !